ارائه ایده هایی با  راهکارهای خلاقانه 

استارتاپی را در حوزه ایده پردازی کسب وکارهای آنلاین مدیریت می کنم. کارمندان جوانی با کسب وکارم همکاری می کنند که همگی با استعداد و تحصیل کرده دانشگاه های معتبر هستند. اکثر آنها ایده های فوق العاده ای را برای کسب وکارها ارائه می کنند، اما برخی از آنها برای ارائه و بیان ایده شان با مشکلاتی روبه رو هستند و حین برگزاری جلسات با کسب وکارها دچار استرس می شوند و از کسان دیگری می خواهند که ایده شان را ارائه کنند. در این باره از مشاوران بازاریابی استفاده کرده ایم، اما باز گاهی بخشی از ایده ها ارائه نشده و کسب وکار به همین دلیل از همکاری منصرف می شود، لطفا در این باره راهنمایی بفرمایید که چه عملکردی را اجرایی کنیم؟

ارسال سوال 2 سال قبل
امیر محمدی
فروش ایده و برنامه به اندازه اجرای آن نیاز به خلاقیت دارد. در این باره کسب وکارها باید به فکر ارائه شیوه های متفاوتی برای کارشان باشند. کسب وکارها باید دوره های مختلفی را برای کارکنان شان در این باره برگزار کنند تا آنها حین ارائه ایده شان دچار تردید نشوند.
 وقتی فرد مورد نظر حین ارائه ایده ها یش دچار تردید شود، نباید از کسب وکارها انتظار داشت برای ایده مورد نظر سرمایه گذاری کنند. فرد ارائه کننده ایده باید به کسب وکارها اثبات کند که ایده اش نیاز و چالشی بزرگ را حل خواهد کرد. البته شناخت کسب وکار نیز اهمیت زیادی دارد و ایده ارائه شده نباید با هنجارهای سازمانی آنها مغایرت داشته باشد. اگر کسب وکار مغایرتی در این باره حس کند، تمایلی برای سرمایه گذاری پیدا نمی کند. همچنین افراد بهتر است ایده های خودشان را ساده سازی کنند تا حین ارائه با مشکل روبه رو نشوند. با این کار فرد مورد نظر کمتر دچار استرس خواهد شد و اگر کسب وکارها حین ارائه از آنها سوالاتی کنند به راحتی می توانند پاسخگوی آن باشند.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 2 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی