برگزاری رویداد های گردشگری در داخل قطار

 

مدیر آژانس گردشگری در تهران هستم که قصد راه اندازی رویداد های مختلفی را در حوزه حمل و نقل قطارهای بین شهری دارم، اما در این حوزه ایده برگزاری رویداد خاصی را مدنظر نداریم؛ با توجه به این موضوع، «فرصت امروز» چه ایده خلاقانه ای در این حوزه را به ما پیشنهاد می کند و چگونه می توان رویدادی جذاب در این حوزه برگزار کرد؟ 

 

ارسال سوال 3 سال قبل
خسروشاهی
با توجه به اینکه شما قصد دارید موضوع رویداد خود را در حوزه حمل و نقل قطار بین شهری پیش ببرید، پیشنهاد می شود در ابتدا با شرکت های حمل و نقل بین شهری در حوزه قطار وارد مذاکره شوید و امکان برگزاری رویدادهای مختلفی را در داخل قطار ایجاد کنید. این موضوع باعث می شود مخاطبانی که در این رویدادها شرکت می کنند، حس متفاوتی داشته باشند. به عنوان نمونه با مشخص شدن گروه هدف خود برای این رویداد، آنها را به این رویداد دعوت کنید و برنامه های مناسبی را برای آنها در نظر بگیرید اما به صورت کلی برگزاری این گونه رویدادها نیازمند همراهی و فضا سازی شرکت های حمل و نقل در حوزه قطارهای بین  شهری است. 
در این میان این موضوع بسیار حائز اهمیت است که در این رویداد شما باید روی ارائه خدمات گردشگری خود به مشتریان تمرکز کنید و با تولید محتوای مناسب در این حوزه و انتقال درست این محتوا در رویدادها به مخاطبان، آنها را جذب و خدمات گردشگری خود را برجسته تر کنید. 
از طرفی یکی دیگر از اقداماتی که می توانید به آن توجه کنید، تبلیغات در داخل قطارها است که کمتر شرکت های گردشگری به آن توجه می کنند. با توجه به این موضوع، شما می توانید رسانه های مختلفی را که پتانسیل استفاده در داخل قطار دارند، طراحی و خدمات و سرویس های سازمان خود را به مشتریان معرفی کنید.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی